Kariera

VINGBERG to spółka z wieloletnim doświadczeniem na rynku skandynawskim. Naszą podstawową działalnością jest dystrybucja wysokiej jakości drewna oraz produkcja konstrukcji drewnianych. Specjalizujemy się w branży Wellness&Spa produkując kompleksy saun ogrodowych zewnętrznych i balii. Nieustająco poszerzamy swoją ofertę wdrażając kolejne projekty do realizacji. Posiadamy linię tradycyjnych saun inspirowaną fińskimi wzorami, pracujemy również nad koncepcjami nowoczesnymi. Dzięki wysokiej klasy materiałom, doświadczeniu naszych pracowników i dostawców jesteśmy w stanie zapewniać najwyższą jakość usług i przyczyniać się do poprawy jakości życia naszych klientów. Naszym priorytetem jest praca i produkcja w zgodzie z naturą.

Praca w VINGBERG to duże wyzwania i nowe możliwości rozwoju dla każdego, kto ambitnie i konsekwentnie realizuje cele. Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność przy realizacji projektów.

Jesteśmy młodym, perspektywicznym zespołem działającym na rynku polskim i skandynawskim. Podchodzimy z zaangażowaniem do każdego zadania i robimy co w naszej mocy aby firma rozwijała się w dynamicznym tempie.

Nawiąż z nami kontakt

Vingberg Polska S.A.
ul. Tysiąclecia 3
38-400 Krosno

tel./fax:+48 13 420 33 89
biuro@vingberg.pl

Zdjęcie lasu iglastego